x

Palgainfo kliendipakett

Palgainfo Agentuuri kõigi teenuste ja andmete paindlikuks ja mugavaks kasutamiseks soovitame liituda kliendipaketiga. 

Kliendipaketi kasutajakonto annab 24/7 juurdepääsu ametite värsketele töötasude andmetele ja turuülevaadetele.


Liituja saab koheselt juurdepääsu 2023. aasta I, II ja III kvartali andmetele, lisaks ka 2022. ja 2021. aasta andmetele.

2023. aasta IV kvartali andmed avaldame märtsi lõpus. 

Kliendipaketi õigused hakkavad kehtima kohe pärast arve tasumist ja kehtivad 2024. aasta mai kuuni, mil saab soovi korral kasutajaõigusi uuendada soodustingimustel.

 

Kliendipakett sisaldab

  • Kõigi ametite (3-, 4- ja 8-kohalise koodiga) töötasude statistikat I-IV kvartal 2023 kõigi taustatunnuste järgi, lisaks ka 2021. ja 2022. aasta ametite töötasude statistika.
    Töötasude andmed põhinevad töötamise registril ning tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioonidel ning algmaterjali koostab Palgainfo Agentuuriga koostöö kokkuleppe alusel statistikaamet. Andmed sisaldavad kõigi töötamise registris registreeritud töötajate ja kõigi organisatsioonide andmeid. 
  • Personaalset andmefaili, mis sisaldab teile huvipakkuvate ametite töötasude analüüse soovitud tunnuste järgi just teile sobival kujul.
  • Palgakonsultatsiooni telefoni, kiirsuhtluskanali vms teel (kuni nelja tunni ulatuses).
  • Kasutajakontosid palgainfo veebilehel (kasutajakontode arv ei ole piiratud).

 

Kliendipaketi kasutajakonto annab 24/7 juurdepääsu värskele tööturu ja palgainfole

  • ametite töötasude kiirpäringute online-tabelitele,
  • kõigile palgainfo agentuuri veebilehel olevatele andmefailidele (sh töötasude statistika), e-väljaannetele ja koolitusmaterjalidele.

 

Vaadake lähemalt kliendipaketi kasutaja OTSETEID andmefailidele ja kiirpäringutele SIIT


NB! Kui soovite klienidpaketi võimalustest kiiret ülevaadet koos ekraani jagamisega veebikohtumisel, kirjutage palun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või täitke allpool olev vorm. 

Kliendipaketi tavahind esmasel liitumisel on 1290 eurot (lisandub käibemaks).

Varasematele kliendipaketi kasutajatele, analüüside tellijatele ja töötajate rahulolu-küsitluste tellijatele pakume soodushinda

Hinnapakkumise saamiseks kirjutage palun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või täitke allpool olev vorm. 

sooduspakett alaleht

   

Kliendipaketi päring
Invalid Input

Nimi
Invalid Input
Organisatsiooni nimi*
Invalid Input
E-mail*
Invalid Input